Samyang AF 35mm f/1.4 II -objektiivi, Sony FE
599,00 €
Varastossa
SKU
229119087
| Objektiivityyppi | Normaali |
|---|---|
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Sony FE |
| Katselukulma | 65.5° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/1.4 |
| Pienin aukko | f/16 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 29 cm |
| Suurennussuhde | 0.18x |
| Linssirakenne | 11/9 |
| Himmennin | 9 |
| Suotimen halkaisija | 67 mm |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| Myyntipaketin Sisältö | Objektiivi, vastavalosuoja, etu- ja takasuoja |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 75 x 115 mm |
| Paino | 659 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 24 kk |














