DJI Lito X1 -kuvauskopteri
429,00 €
Varastossa
SKU
11483684
| Kennotyyppi | CMOS, 1/1.3" |
|---|---|
| ISO-herkkyysalue | 100 - 12800 |
| Tallennusmuoto | DNG, JPEG |
| Videoformaatti | H.264, MP4, H.265 |
| Videotaajuus | 4K 3840x2160: 100, 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps FHD 1920x1080: 200, 100, 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps 2.7K Vertical 1512x2688: 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps |
| Suljinaika max. | 2 s |
| Suljinaika min. | 1/16000 s |
| Kinovastaavuus | 24 mm |
| Katselukulma | 82.1º |
| Kuvanvakaaja | 3-akselinen |
| Suurin aukko | f/1.7 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 1 m |
| WiFi | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Muistikortti | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Liitännät | Bluetooth |
| Mitat | 183 x 251 x 79 mm 144 x 94 x 62 mm (folded) |
| Paino | 249 g |
| Väri | Harmaa |
| Takuu | 24 kk |
Tuotevariaatiot










