Yashica FX-D S300 Digital Film Simulation Camera with EVF
499,00 €
Loppu varastosta
SKU
229134264
| Kennotyyppi | CMOS |
|---|---|
| Megapikseliä | 50 |
| Tallennusmuoto | JPEG |
| Videoformaatti | MPEG-4, H.264 |
| Videotaajuus | 4K 3840x2160: 30 fps 2.7K 2688x1512: 60, 30 fps FHD 1920x1080: 120, 60, 30 fps HD 1080x720: 120, 60, 30 fps |
| Kuvasuhde | 4:3, 16:9 |
| Etsin | Elektroninen |
| Näyttö | Kääntyvä, 2.8" |
| Kinovastaavuus | 24mm |
| Digitaalinen zoom | 2.5x |
| Kuvanvakaaja | Kyllä |
| Suurin aukko | f/1.8 |
| WiFi | Kyllä |
| Muistikortti | SD, SDHC, SDXC |
| Liitännät | 3.5mm Mic, USB-C |
| Mitat | 120 x 81 x 81 mm |
| Paino | 360 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 12 kk |
Tuotevariaatiot







