Voigtländer Color-Skopar 50mm f/2.2 VM musta -objektiivi, Leica M
699,00 €
Loppu varastosta
SKU
24V119893
| Objektiivityyppi | Normaali |
|---|---|
| Tarkennustapa | Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Leica M |
| Katselukulma | 47.3º |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/2.2 |
| Pienin aukko | f/16 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 50 cm |
| Linssirakenne | 7/6 |
| Himmennin | 10 |
| Suotimen halkaisija | 39 mm |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 51.4 x 30 mm |
| Paino | 135 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 12 kk |
Tuotevariaatiot









