Viltrox AF 55mm f/1.8 EVO -objektiivi, Sony FE
429,00 €
Varastossa
SKU
95250663
| Objektiivityyppi | Normaali |
|---|---|
| Tarkennustapa | Automaattinen, Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Sony FE |
| Katselukulma | 43° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/1.8 |
| Pienin aukko | f/16 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 43 cm |
| Suurennussuhde | 0.16x |
| Linssirakenne | 13/9 |
| Himmennin | 9 |
| Suotimen halkaisija | 58 mm |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| Tarkennusmoottori | STM-askelmoottori |
| Myyntipaketin Sisältö | Objektiivi, vastavalosuoja, etu- ja takasuoja, suojapussi |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 69 x 76 mm |
| Paino | 365 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 24 kk |
Tuotevariaatiot

















