Laowa 8-15mm f/2.8 FF Zoom Fisheye -objektiivi, Canon RF
849,00 €
Loppu varastosta
SKU
24UVE815RF
| Objektiivityyppi | Laajakulmazoom |
|---|---|
| Tarkennustapa | Manuaalinen |
| Objektiivikiinnitys | Canon RF |
| Katselukulma | 180° - 175° |
| Kuvanvakaaja | Ei |
| Suurin aukko | f/2.8 |
| Pienin aukko | f/22 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 16 cm |
| Suurennussuhde | 0.23x |
| Linssirakenne | 13/9 |
| Himmennin | 9 |
| Sääsuojaus | Ei |
| Mitat (Halkaisija x Pituus) | 76.4 x 94.5 mm |
| Paino | 650 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 12 kk |
Tuotevariaatiot






