Garmin VIRB Ultra 30
399,00 €
SKU
650100152904
| Megapikseliä | 12 |
|---|---|
| Tallennusmuoto | JPEG |
| Videotaajuus | 4K: 30 fps 2.7K: 60 fps 1080p: 120 fps 720p: 240 fps 480p: 300 fps |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu stereomikrofoni |
| Etsin | Live View liitetyn älypuhelimen kautta |
| Näyttö | Kiinteä, Kosketus, 1.75" |
| Sarjakuvausnopeus | 60 kuvaa/s |
| Objektiivikiinnitys | Kiinteä |
| Kinovastaavuus | 15 mm |
| Katselukulma | 133° |
| Kuvanvakaaja | 3-akselinen |
| Suurin aukko | f/2.6 |
| Sääsuojaus | Kyllä |
| WiFi | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Liitännät | Kaukolaukaisin, Bluetooth |
| Myyntipaketin Sisältö | VIRB Ultra 30 -kamera, vesitiivis kotelo, akku, lataus/datakaapeli, tasainen/kupera tarrakiinnike, vakio/pystysuuntaisen kiinnityksen adapterit, lyhyt/pitkä lukitusruuvi, lyhyt/pitkä kiinnike, kuusiokoloavain, oppaat |
| Mitat | 7.37 x 7.11 x 3.81 cm |
| Paino | 155 g |
| Väri | Musta |
| Takuu | 24 kk |



